Blog

بهترین اپلیکیشن های رفت و آمدی در ایران

توسط در اپلیکیشن های موبایلی ژانویه 10, 2023

با پیشرفت فناوری‌های اینترنتی، نرم افزارهای زیادی برای کمک به فعالیت های روزانه انسان چون رفت و آمدهای توشهری و بین شهری، تراکنش های مالی، خرید کالا و… به بازار آمد،در ابتدا بیشتر این اپلیکشن ها از نوع خارجی بودند ولی امروزه متخصص داخلی این حوزه برنامه های خوبی را طراحی کرده اند که کیفیت قابل قبولی هم دارند. هرچند که بعضی از این نرم افزار ها خیلی مفید نیستند ولی تعدادی هم وجود دارند که واقعاً از کیفیت عالی برخوردارند و طیف وسیعی از مردم از آنها استفاده می کنند. در اینجا گلچینی از بهترین اپلیکیشن های رفت و آمدی در ایران را به اختصار نام می بریم.

۱- نرم افزار رفت و آمدی اسنپ

این برنامه از اولین اپلیکیشن های رفت و آمدی در ایران بوده که با استقبال زیاد هموطنان مواجه شد و از قیمت خوب و به صرفه ای هم برخوردار بوده بطوریکه جایگزین خوبی به جای تاکسی های تلفنی مستقر در محله ها و خیابان های شهری شد و مردم راحت توانستند از داخل منزلشان به صورت اینترنتی تاکسی بگیرند و حتی هزینه را هم با نرم افزار بپردازند.

 اپلیکیشن های رفت و آمدی در ایران

اپلیکشن شرکت اسنپ به راحتی روی گوشی های همراه مختلف نصب و اجرا می شوند و این شرکت توانسته با بروز رسانی های زیادی، سرویس های دیگری چون اسنپ فود،حمل بار، رزرو هتل و… به لیست خدماتش اضافه کند که باعث راحتی کار مردم شده است. این اپلیکشن در واقع یک سوپر آپ محسوب می شود و نسخه های اندروید و ios آن در دسترس است.

۲- نرم افزار رفت و آمدی تپسی

این نرم افزار هم پر کاربرد است و مانند اسنپ خدمات به مردم ارائه می دهد و عملکردی مشابه اسنپ دارد.این برنامه با بروزرسانی تدریجی، سرویس های زیادی را به لیست خدماتش اضافه کرده و تا حال موفقیت های خوبی داشته است. این نرم افزار هم در دو نسخه اندروید و ios روی گوشی های همراه دانلود و نصب می شوند.

نرم افزار رفت و آمدی تپسی

۳- نرم افزار رفت و آمدی نشان

از نرم افزارهای ایرانی است که به خوبی نشانی مناطق و محلات را به صورت صوتی و نقشه ای به یک فرد نا آشنا و نابلد ارائه می دهد که واقعاً بی نظیر است.نقش این اپلیکشن برای رانندگانی که مسافر به جای مختلفی می برند که شاید برایشان ناآشنا باشد خیلی مؤثر و کارا است. این نرم افزار در نشان دادن مسیرها و مکان ها برای همه مردمی که به شهرهای مختلف کشور مسافرت می کنند کمک قابل توجهی می کند، نیازی ندارند برای پیدا کردن آدرس از کسی بپرسند و این برنامه کامل به مثابه یک راهنمای جغرافیایی برای هر کسی است. این اپلیکشن هم در دو نسخه اندروید و ios روی گوشی های همراه دانلود و نصب می شود.

نرم افزار رفت و آمدی نشان

۴- نرم افزار رفت و آمدی بلد

این نرم افزار ایرانی هم شبیه نرم افزار نشان عمل می کند و از قابلیت های خیلی خوبی در مسیریابی و پیدا کردن آدرس به رانندگان بخصوص برای رانندگانی که برای شرکت های اسنپ و تپسی کار می کنند، برخوردار است.

نرم افزار رفت و آمدی بلد

۵- نرم افزار رفت و آمدی نقشه مترو تهران

تهران شهر بزرگی است و نیاز به این نوع نرم افزارها هم برای مردم بخصوص برای افراد تازه واردی که خیلی آشنا به مناطق شهری تهران نیستند مفید است.این برنامه اطلاعات خوب و مهمی چون نقشه تهران، ایستگاهها و مسیر یابی با مترو را ارائه می دهد.

اپلیکیشن های رفت و آمدی در ایران

همه ما باید روی گوشی‌های خود از اپلیکیشن های رفت و آمدی در ایران استفاده کنیم. اپلیکیشن‌هایی مانند اسنپ که در مواقعی برای رفتن به مکانی به آن نیازمند می‌شویم یا نرم افزارهای راهنمایی که مسیر را به ما نشان می‌دهند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code