Blog

سئوی محتوا: ۴ تکنیک دوم سئو

توسط در آموزش ویدیویی مارس 21, 2021

سلام دوستای خوبم؛ اگه یادتون باشه چند وقت پیش درباره تکنیک‌های سئو صحبت کردیم و ۴ تکنیک اول رو خدمت شما گفتیم. در واقع این ۴ تکنیک عبارت بود از: بهینه نوشتن آدرس مقاله، جستجو و پیدا کردن کلمات کلیدی، انتخاب بهترین عنوان سئو، درست نوشتن هدینگ‌ها. امروز می‌خوایم ۴ تکنیک دوم رو خدمتتون عرض کنیم. البته به شرط اینکه ۴ تکنیک اول رو انجام داده باشید.

تکنیک دوم سئو

سئو روشی عالی برای رسیدن به رتبه عالی در گوگل است. بهترین راهی که وجود دارد این است که فاکتورهای مهم سئو را درنظر گرفته و طبق همان پیش بروید. امروز با ۴ تکنیک بعدی در خدمت شما عزیزان هستیم. این تکنیک‌ها با توجه به استاندارد و عملکرد امتیازی بصورت زیر است:

۱- استفاده از محتوای چند رسانه‌ ای در کنار محتوای متنی

ما همیشه می گوییم اگر محتوای متنی خوبی بنویسید موفق می شوید اما تمام این موارد با احتساب به کار بردن موارد چند رسانه‌ای در کنار متن است. چند رسانه‌ای اعم از تصویر، ویدیو، پادکست، ایفوگرافیک و… است.

۲- لینک سازی داخلی و خارجی

از لینک سازی استاندارد غافل نشوید، شما می‌توانید با لینک سازی درست به اهداف خود دست یابید.

۳- بهینه سازی سرعت سایت

سرعت سایت باید مطلوب باشد، در غیراینصورت امکان موفقیت شما بیشتر می‌شود.

۴- رسپانسیو کردن سایت

در حال حاضر شما مخاطبین زیادی را از طریق موبایل جذب می‌کنید بنابراین سایتتان باید امکان نمایش در موبایل را به خوبی داشته باشد. این یعنی رسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت.

در آموزش ویدیویی امروز خدمت شما تمامی این موارد رو عرض کرده و توضیحات کافی پیرامون هر کدام ارائه کردیم. این شما و این ویدیوی آموزشی امروز…

ویدیوی آموزشی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code