Blog

سئوی محتوا: ۴ تکنیک اول سئو

توسط در آموزش ویدیویی مارس 16, 2021

سلام دوستان؛ امیدوارم در این روزهای پایانی سال حالتون خوب باشه و با انرژی این سال رو به پایان ببرید. همونطور که قولش رو بهتون داده بودیم می‌خوایم درباره تکنیک‌های سئو باهاتون صحبت کنیم. امروز درباره ۴ تکنیک مهم و حرفه‌ای حرف می‌زنیم که اساس و ریشه تمام فعالیت‌های بهینه‌سازی هستش.

۴ تکنیک اول سئو

قبلا درباره سئوی داخلی و خارجی صحبت کردیم و گفتیم هر کدام به نوبه خود اثرگذاری خوبی روی محتوا و سایت دارند. تکنیک‌هایی که مطرح می‌کنیم فعلا در جهت سئوی داخلی هستند. نظر شما را به این ۴ تکنیک مهم جلب می‌کنم.

۱- آدرس صفحات را بهینه کنید

حتما وارد برخی مقالات شده‌اید و با آدرس‌های کاراکتری مواجه شدید. در واقع زمانی که شما انتهای آدرس خود یا نامک را بصورت فارسی باقی می‌گذارید، نباید انتظار آدرس بهینه داشته باشید. وقتی آدرس شما بهینه نباشد مسلما قدم اول سئوی سایت رعایت نمی‌شود.

۲- برای پیدا کردن کلمات کلیدی وقت بگذارید

کلمات کلیدی در مقاله بسیار مهم است پس تا می‌توانید وقت بگذارید و بهترین کلمات را برای محتوای خود بیابید. تاثیری که کلمات کلیدی در مقالات شما دارند، تاثیر بسزایی بوده و در جذابیت محتوا در گوگل و جستجویی که کاربران انجام می‌دهند، دارد.

۳- عنوان سئوی خود را درست انتخاب کنید

عنوان سئو یا به اصطلاح Meta title همان عنوانی است که باید با دقت هر چه تمام‌تر انتخاب کنید. این عنوان همان چیزی است که در نتایج گوگل به مخاطب نشان داده می‌شود.

۴- استفاده از تیترها

ما معمولا تیترهای H1،H2،H3،H4 و… را داریم که با توجه به حجم مقاله باید از این‌ها استفاده کنیم. اما تگ‌های ۱ تا ۳ ضروری بوده و حتما باید در مقاله به کار رود. پس از استفاده آن‌ها غافل نشوید.

ویدیوی آموزشی

از شما دعوت می‌کنیم به ویدیوی آموزشی درباره سئوی محتوا توجه کنید:

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code