Blog

سئوی محتوا: ۴ تکنیک سوم سئوی داخلی

توسط در آموزش ویدیویی آوریل 3, 2021

سلام دوستای خوبم؛ امیدوارم اولین روز کاری بعد از تعطیلات رو پرانرژی و شاداب شروع کرده باشید. ما که خیلی ذوق و شوق داریم چون قراره توو سال جدید خیلی کارای جالب و باحالی انجام بدیم. پس به امید موفقیت هممون!
در ۴ تکنیک بعدی سئوی داخلی که بصورت آموزش ویدیویی براتون آماده کردیم، موارد مهمی رو گفتیم که بیشتر به محتوا و تصاویر اون برمی‌گرده. امیدوارم با این ۴ تکنیک بتونید کار خودتون رو تکمیل کرده و رتبه و جایگاه خوبی کسب کنید.

۴ تکنیک سوم سئوی داخلی

در ۴ تکنیک سوم سئوی داخلی یا به عبارتی آخرین تکنیک‌های استاندارد از دیدگاه ما، به مواردی از قبیل بهینه سازی تصاویر، تعداد کلمات به کار رفته در مقالات، انکرتکست‌ها و تولید محتوای باکیفیت اشاره کردیم.

۱- بهینه سازی تصاویر

بسیاری دوستان حتی تصور هم نمی‌کنند که تصویر هم بهینه سازی می‌خواهد. درست است که گوگل تصاویر را نمی‌بیند اما متنی که برای آن درنظر می‌گیرید را بررسی می‌کند. پس تصویر شما برای اینکه بهینه باشد باید نام درستی داشته، دارای متن جایگزین یا alt باشد و در مرحله بعدی حتما تصویری مرتبط با متن و باکیفیت باشد.

۲- چگالی مقاله

مسئله مهم بعدی این است که شما باید به طول مقاله خود توجه کنید. گاهی یک مقاله طولانی می‌نویسیم اما تنها چند پاراگراف ابتدایی آن معنا و مفهوم دارد. پس حواستان را به آنچه می‌نویسید جمع کنید. اگر قرار است مقاله‌ای طولانی بنویسید، بدانید که ۰ تا ۱۰۰ آن معنا و مفهوم خوبی دارد.

۳- انکرتکست ها

انکرتکست ها همان متونی هستند که شما روی آن‌ها لینک می‌دهید. این موجودات تنها در صورتی موثر واقع می‌شوند که معنا و مفهوم داشته و با لینکی که به آن می‌دهید مرتبط باشند. مثلا دیده می‌شود که برخی دوستان لینک موردنظر را روی کلمه “اینجا را ببینید” می‌دهند. این لینک هیچ گونه ارزشی ندارد. پس لطفا روی کلمه مرتبط لینک خود را وارد کنید.

۴- تولید محتوای باکیفیت

مسئله‌ای که همیشه برایمان مشخص است، این است که باید محتوای باکیفیت و عالی تولید کنیم در غیراینصورت هیچ سودی از مقاله خود نخواهیم برد. قرار است اطلاعاتی جذاب و عالی در اختیار کاربران خود قرار دهیم نه اینکه فقط صفحات را سیاه کنیم و بگوییم محتوا نوشتیم.

تکنیک های سئوی داخلی

شما قبل از هر چیزی باید با مبحث سئوی داخلی آشنا شده و سپس به انجام تکنیک‌های مفید آن بپردازید. ما طی ۴ ویدیوی آموزشی این تکنیک‌ها را به همراه تعریف برایتان محیا کرده و هم در سایت و اینستاگرام قرار دادیم. امیدواریم که این ویدیو‌ها برایتان مفید واقع شده باشد.

آموزش ویدیویی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code