کتاب الکترونیکی: راهنمای افزایش فروش آنلاین

این روزها هر کسی تمایل به فروش اینترنتی دارد، خواه فروش خدمت یا فروش محصول. افراد با این نگاه که فروشگاه اینترنتی نیز همانند فروشگاه حضوری بیرون باید ساختاری داشته باشد تا فروش در آن صورت گیرد، آغاز می‌کنند. اما بعد از چند وقت متوجه می‌شوند، کار اینقدرها که فکر می‌کردند ساده نیست. در مسیر فروش اینترنتی باید راه‌های را امتحان کرده و در نظر بگیرید تا به موفقیت برسید. به همین علت راهنمای افزایش فروش آنلاین را در یک کتاب الکترونیکی برایتان تدوین کرده و در نظر گرفتیم تا بتوانید به کمک آن مسیر درست را پیدا کنید.

راهنمای افزایش فروش آنلاین

راهنمای افزایش فروش آنلاین

اینترنت انقلاب بزرگی در دنیای فروش و بازاریابی ایجاد کرده‌ و در عرض چند سال، تبدیل به ابزاری ضروری برای رسیدن به مشتریان، در بسیاری از شرکت‌ها شده ‌است. اما کارآفرینان کانادایی از پتانسیل کامل اینترنت برای افزایش فروش بهره نمی‌برند. بسیاری از کسب و کارهای کوچک کانادایی حتی یک وبسایت ندارند و آن­‌هایی که وب­سایت دارند نیز به طور موثری از آن استفاده نمی­‌کنند. این موضوع می­‌تواند منجر به عدم بازگشت درست سرمایه و همچنین ایجاد یاس و ناامیدی در کارآفرینان نتیجه‌­گرا شود.

واقعیت این است که اگر شرکت­‌ها اینترنت را نادیده بگیرند، فرصت‌های زیادی را از دست می‌دهند. راوی دیندایال مدیر مشاور اینترنتی شرکت BDC بیان کرد: ” مشتریان محصولات و خدمات را به صورت اینترنتی پیدا می‌کنند. آنلاین شدن اولین کاری است که آن‌ها انجام می‌دهند.” وی افزود: ” امکان بازگشت قسمت بسیار زیادی از سرمایه‌ وجود دارد ولی این امر منوط به تعهد در بکارگیری منابع (پول و زمان) است.

نکته مهم برای تمام کسب­ وکارها

حضور اینترنتی مهم است حتی اگر شما برنامه‌ای برای فروش آنلاین نداشته باشید. دلیل این موضوع این است که مشتریان جدای از بحث خرید محصول ممکن است به دنبال وبسایت یا صفحات رسانه‌­های اجتماعی شما برای آشنایی بیشتر با کسب‌وکارتان باشند.

این کتاب الکترونیکی از داستان‌های واقعی از کارآفرینان کانادایی برای نشان دادن این که چگونه فضای تحت وب می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند و درآمدتان را تقویت کند، استفاده می‌کند. در این کتاب مراحلی همچون ایجاد وبسایت، جذب بازدیدکننده و نحوه تبدیل آن به خریداران آموزش داده خواهد شد. همچنین سوالات کلیدی مانند چگونگی سنجش و بهینه­‌ سازی فعالیت‌، چگونگی استفاده از محتوای دارای افزوده برای پرورش یک جامعه آنلاین، و چگونگی آزاد کردن قدرت رسانه‌های اجتماعی و تجارت الکترونیکی در این کتاب پوشش داده خواهد شد.

نحوه تهیه کتاب الکترونیکی

اگر دوست دارید این کتاب را تهیه کنید، تنها کافیست مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان را به شماره کارت زیر واریز کرده و سپس اطلاعات خود به همراه رسید واریز (توسط اپلیکیشن‌های پرداخت مانند آپ) برای ما ارسال کنید. بررسی کرده و بزودی کتاب را برایتان ایمیل می‌کنیم.

شماره کارت: 6219861033996165 بنام: بهاره کوهستانی

  • لطفا فیش پرداختی خود را ضمیمه کنید