کتاب الکترونیکی: یک نویسنده خلاق شوید

این کتاب الکترونیکی برای کار بر روی همه کامپیوترها و دستگاه‌هایی که قابلیت خواندن دارند، بهینه‌سازی شده ­است، مانند کیندل ها، Nook، آیفون، آی پد، و تمام نرم­افزار هایی که فایل pdf را باز می­‌کنند، از جمله Adobe Acrobat Reader. این کتاب الکترونیکی را به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید.

یک نویسنده خلاق شوید

نویسنده­‌ای که می­‌خواهد مقالات استثنایی، داستان، نمایشنامه و رمان بنویسد، باید از اهمیت و تأثیر هر جمله مطلع باشد، دقیقاً مانند یک گلف باز که باید از موقعیت دقیق هر انگشت روی چوب گلف، میزان خم کردن پشت، موقعیت سر و ریتم چرخاندن چوب آگاه باشد. عناصر یک جمله مانند رشته­‌هایی با رنگ­‌های مختلف که در یک دستگاه بافندگی قرار می­‌گیرند، به عنوان مجموعه‌­ای بی­‌شکل از کلمات، عبارات، بندها و جملات در ذهن نویسنده حرکت خواهند کرد. وظیفه نویسنده این است که این مجموعه را جمع آوری کرده و شرایطی را برای خلق داستانی جذاب و اصیل مهیا کند. نویسنده باید هر جمله را یک مشکل خاص در نظر بگیرد؛ او باید آن را آزمایش کند، آن را مجدداً در ذهن خود یا روی کاغذ ساخته و پرداخته کند، وقت بگذارد، آن را به عنوان یک واحد انفرادی در نظر بگیرد و به عنوان بخشی از کل، در صورت لزوم دوباره و دوباره به آن بازگردد و در نهایت وقتی کاملاً راضی است آن را به حال خودش رها کند.

یک نویسنده خلاق شوید

مواردی که باعث لذت بردن یک نویسنده از اثر می‌­شود (مانند مواردی که باعث لذت بردن افراد دیگر مانند نقاش، مجسمه ساز، رقصنده، خواننده یا بازیگر) از فرآیندهای هنر وی مانند برنامه ریزی، ساخت، صیقل دادن، پرداخت مهارت، غلبه بر مشکلات ناشی از هر جمله، دست و پنجه نرم کردن با تمامی عناصری که می‌­توانند برای نوشتن خوب باشند، ناشی می‌­شود. ( این عناصر عبارتند از کلمات، جملات، صداها، ایده‌­ها، ترتیب­‌ها، فضاها، تقسیمات، تداوم، سرکوب­‌ها، تشدیدها و مواردی از این دست). هرکسی که انتظار دارد چیزهای زیادی در زندگی خود بنویسد، باید در مورد هنر خود، از جمله تمام روش­‌ها، دستگاه­‌ها و حتی ترفندهای آن بیاموزد. سپس او باید این ترفندها را برای هر کلمه، عبارت، بند و جمله­‌ای که می­‌نویسد بکار گیرد.

شما هم اگر دوست دارید یک نویسنده خلاق شوید، در این کتاب الکترونیکی به شما می‌آموزیم که چطور چنین مسئله‌ای را برای خود ممکن سازید.

نحوه تهیه کتاب الکترونیکی

اگر دوست دارید این کتاب را تهیه کنید، تنها کافیست مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان را به شماره کارت زیر واریز کرده و سپس اطلاعات خود به همراه رسید واریز (توسط اپلیکیشن‌های پرداخت مانند آپ) برای ما ارسال کنید. بررسی کرده و بزودی کتاب را برایتان ایمیل می‌کنیم.

شماره کارت: 6219861033996165 بنام: بهاره کوهستانی

  • لطفا فیش پرداختی خود را ضمیمه کنید