کتاب الکترونیکی: بازاریابی محتوا با فیسبوک

سلام بچه‌ها؛
امروز با یک کتاب الکترونیکی دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم. برخلاف باور عموم که تصور می‌کنند فیسبوک در ایران دیگر جایگاهی ندارد، باید خدمت شما عرض کنم همچنان بهترین شبکه اجتماعیست که می‌توان با کمک آن پلن‌های بیزینسی چید. از قضا هر اقدامی که در فیسبوک انجام می‌شود برای اینستاگرام که یک شبکه اجتماعی محبوب است و این روزها تقریبا همه از آن استفاده می‌کنند، نیز استفاده می‌شود. بازاریابی محتوا با فیسبوک گزینه‌ایست که اگر دوست دارید در کسب و کارتان به موفقیت دست یابید باید بلد باشید. برای این منظور ما امروز با کتابی خدمت شما رسیدیم که اصول کامل این بازاریابی را به شما توضیح می‌دهد.

بازاریابی محتوا با فیسبوک

اگر در گوگل جستجو کنیم مطالب زیادی درباره فیسبوک و کار با آن بدست می‌آوریم ولی تقریبا هیچکدام از آن‌ها کامل نیست. در واقع برخی از نکات طلایی همیشه وجود دارند که در هیچ کجایی یافت نمی‌شود. در کتابی که برایتان درنظر گرفتیم، نکات کلیدی را به شما می‌گوید که می‌توانید با کمک آن‌ها نفر اول باشید. مطالبی که در این متاب به آن پرداخته می‌شود.

بررسی نکات کلیدی در فیسبوک

بعضی از نکات کلیدی در فیسبوک موجود است که در این کتاب آورده شده و شما می‌توانید همه آن‌ها را پیاده کنید و به نتایج عالی برسید. بخشی از کتاب را در زیر برایتان آوردیم:

چکیده‌ای از کتاب بازاریابی محتوا با فیسبوک

بازاریابی محتوا با فیسبوک

نکته کلیدی برای افزایش کاربران در صفحه فیسبوک چیست؟

 کسانی که پست‌­های شما را لایک کنند، درباره آن نظر بدهند،  آن­ها را به اشتراک بگذارند و تمامی این کارها را به میل و اراده خود انجام دهند نه اینکه شما برای انجام این کارها به آن­ها پولی بدهید. چگونه چنین امری ممکن است؟ جواب سوال تولیدیک محتوای خوب است!

محتوای خوب چیست؟

 یک محتوای خوب در علایق و شرایط زندگی افراد نقش بسزایی را ایفا می­کند، به زندگی روزمره افراد گره خورده است، به یک واکنش شخصی منتهی می­شود و انواع مختلفی دارد. محتوا همچنین به بیان داستان­های جذاب می­پردازد و شامل یک بخش پرسش و پاسخ نیز هست، به گونه­ای که نظرات کاربران را جویا می­شود. این کار در نهایت به ایجاد یک ذهنیت مشارکتی کمک می­کند و افراد در صورت یافتن علایق و موضوعات جذاب قابلیت به اشتراک­گذاری این موضوعات با دیگران را خواهند داشت.

در این راهنما به شما نشان داده می‌­شود که چنین محتوایی را با استفاده از موارد زیر بسازید:

  • تعریف بازار هدف و موضوعات مرتبط با آن‌ها
  • ایجاد برنامه برای محتوای دارای مضمون
  • استفاده از امکانات فیسبوک برای افزایش دسترسی افراد به پست­‌های شما
  • تجزیه ­و تحلیل پست با استفاده از امکانات تحلیل‌­گری صفحه فیسبوک
  • و مواردی از این دست……

نحوه تهیه کتاب الکترونیکی

اگر دوست دارید این کتاب را تهیه کنید، تنها کافیست مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان را به شماره کارت زیر واریز کرده و سپس اطلاعات خود به همراه رسید واریز (توسط اپلیکیشن‌های پرداخت مانند آپ) برای ما ارسال کنید. بررسی کرده و بزودی کتاب را برایتان ایمیل می‌کنیم.

شماره کارت: 6219861033996165 بنام: بهاره کوهستانی

  • لطفا فیش پرداختی خود را ضمیمه کنید