Blog

بهترین ایده‌ های محتوایی برای عطر فروشی آنلاین

توسط در ایده یاب محتوا ژانویه 23, 2021

با کمی جستجو در اینترنت متوجه می‌شویم که تقریبا هر چیزی را می‌توان بصورت اینترنتی به فروش رساند. مثلا همین عطر و ادکلن! حتما با سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی زیادی در حوزه فروش عطر و ادکلن مواجه شده‌اید. شاید در وهله اول با خود بگویید وقتی من عطری را بو نکنم مگر می‌توانم آن را بخرم؟ واقعا بسیاری افراد، عطر را بصورت آنلاین می‌خرند و البته ارائه اطلاعات کامل درباره عطر بستگی به فروشنده اینترنتی آن دارد. از این حرف‌ها که بگذریم، امروز خدمت شما رسیدیم تا بهترین ایده محتوایی عطر فروشی آنلاین را خدمت شما عزیزان بگوییم. اگر شما هم صاحب عطرفروشی آنلاین هستید، با ما همراه باشید…

ایده محتوایی عطر فروشی آنلاین

سایت عطر و ادکلن مانند بسیاری دیگر نیازمند دو جور محتواست. یک مدل محتوای مربوط به هر محصول و نوع دیگر محتوای مربوط به بخش بلاگ. محتوای محصولات که برای خود مشخص است و باید از یک استراتژی مشخص پیروی کند. این استراتژی می‌تواند به این صورت باشد:

  1. توضیحات اصلی درباره برند، شرکت سازنده، سال ساخت و مشخصات اصلی عطر موردنظر
  2. ارائه اطلاعات جزئی درباره نت‌های عطر و ادکلن موردنظر
  3. نام بردن از ویژگی‌ها و خصوصیات آن و تعیین جنسیت عطر

این سه مورد بالا حتما باید برای هر عطر و ادکنی درنظر گرفته شود. حال به سراغ ایده محتوایی عطر فروشی آنلاین برای بخش بلاگ می‌رویم.

۱- درباره برندها بنویسید

در جهان برندهای معروف عطر و ادکلن هستند که معمولا ادکلن‌های خوب و استاندارد تحت نظر آن‌ها ایجاد شده‌اند. شما به عنوان یک عطرفروشی آنلاین حتما باید اطلاعات دست اولی درباره برندها و تاریخچه آن‌ها در دست داشته باشید. افراد با مطالعه این اطلاعات، مصمم می‌شوند که کدام عطرها برای کدام برندها و کشورهاست و گزینه بهتری است.

ایده محتوایی عطر فروشی آنلاین

۲- درباره تفاوت عطر مردانه و زنانه بنویسید

برخی دوست دارند بدانند که واقعا عطرهای مردانه و زنانه چه تفاوتی با هم دارند. در این زمینه خوب تحقیق کنید و مقاله استاندارد و کاملی را پیاده کنید. این دست موارد، افراد را وا می‌دارد که اشتباهات گذشته خود را مرتکب نشوند و بهتر عطر موردنظر را انتخاب کنند.

۳- نت‌ های اصلی را تعریف کنید

عطرها از سه نت اصلی با نام‌های نت آغازین، نت میانی و نت پایانی یا پایه تشکیل شده‌اند. برای اینکه کاربر در صفحه توضیحات این مسائل را به درستی تشخیص دهد، لازم است حتما درباره این نت‌ها توضیحاتی مطرح کنید. تولید محتوا برای سایت عطر و ادکلن در این بخش جزء ضروریات است.

۴- ارتباط رایحه با فصول سال

ما معمولا بدون توجه به اینکه در چه فصلی هستیم، از عطر دلخواه خود استفاده می‌کنیم. اما هر عطری مخصوص به فصلی خاص است البته که برخی عطرها هم طوری ساخته می‌شوند که برای تمامی فصول گزینه مناسبی هستند. یک ایده محتوایی عطر فروشی آنلاین، همین امر است که پیرامون ارتباط رایحه عطرها با فصول سال بنویسید.

تولید محتوا برای سایت عطر و ادکلن

۵- لک شدن لباس با اسپری کردن عطر

شما در عطرهایی که اصل هستند چیزی درباره لک شدن لباس نمی‌شنوید اما به هر حال در بخش بلاگ خود باید در این زمینه محتوا تولید کنید. اگر لباسی دچار لک شدن با اسپری عطر شد، چگونه می‌توان آن را پاک کرد؟

۶- روش نگهداری عطر و ادکلن

یک ایده محتوایی عطر فروشی آنلاین، روش نگهداری عطر است. اگر عطر و ادکلن شما به خوبی نگهداری نشود، مسلما فاسد خواهد شد. حتما در این زمینه محتوا تولید کنید تا افراد را از روش‌های نگهداری مطلع سازید.

۷- بخشی را به عطرسازی اختصاص دهید

برای برخی افراد جالب است بدانند که یک عطر در حالت معمول چگونه ایجاد می‌شود. روش‌های ساخت عطر بصورت سنتی و صنعتی را برای آن‌ها بصورت محتوا درآورده و شرح دهید.

عطرسازی

۸- تناسب عطرها با شخصیت افراد

برای هر کسی جالب است بداند که چه عطری مطابق با شخصیت اوست و می‌تواند از آن استفاده کند. مسلما عطرها می‌توانند بیانگر شخصیت افراد باشند. نوشتن مقاله در این زمینه نیز از جذابیت خاص خود برخوردار است.

۹- عطر مناسب عروس و داماد

تولید محتوا برای سایت عطر و ادکلن خیلی جذاب است. مثلا نوشتن از عطرهایی که برای روز عروسی و جشن‌های مختلف گزینه مطلوبی هستند، می‌تواند به افراد حس خوبی منتقل کرده و مانند یک راهنما عمل کند.

۱۰- عطر مناسب مدیر عامل

معمولا افرادی که مدیران عامل شرکتی هستند، باید به سر و وضع خود برسند و همیشه عالی باشند. از این رو انتخاب عطر مناسب که حس صلابت و جذبه را نشان دهد، برای یک مدیر لازم است.

۱۱- مقایسه عطرها

شما می‌توانید مقایسه عطرهایی که در یک برند خاص هستند را داشته باشید. افراد همیشه عاشق مطالب مقایسه‌ای هستند زیرا حس درستی به آن‌ها منتقل کرده و انتخاب درستی را انجام می‌دهند.

مقایسه عطرها 

۱۲- بهترین عطرهای سال

نوع دیگری از محتوا به بهترین عطرهای مردانه سال … و بهترین عطرهای زنانه سال… برمی‌گردد. این نوع مقالات نیز تاثیر جالبی روی انسان‌ها داشته و آن‌ها را ترغیب به خرید خواهد کرد.

۱۳- انتخاب عطر برحسب سن و سال

یکی دیگر از بهترین ایده محتوایی عطر فروشی آنلاین، نوشتن درباره سن و سال افراد و انتخاب عطر، متناسب با آن است. مسلما مشتریان شما در هر سن و سالی هستند و دانستن این موضوع کمک بزرگی به آن‌ها می‌کند.

۱۴- ارتباط رنگ شیشه عطر با بوی آن

برخی تصور می‌کنند رنگ شیشه یا مایع عطر سلیقه‌ای انتخاب شده. شما می‌توانید در این زمینه توضیحاتی ارائه دهید و بگویید که چه ارتباطی بین رنگ مایع یا شیشه عطر با رایحه آن وجود دارد.

تولید محتوا برای سایت عطر و ادکلن

برای سایت عطرفروشی آنلاین نیز باید محتوای غنی و عالی تولید کنید. ایده محتوایی عطر فروشی آنلاین بسیار زیاد است و با کمی تامل می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کرده و پیرامون آن بنویسید. شما باید انقدر جذاب بنویسید که شخص جذب محتوای شما شده و بدون بوییدن عطر، اطلاعات درستی دریافت کرده و خرید کند. در ایده یاب امروز شما را در این زمینه کمک کردیم و چند ایده را خدمت شما گفتیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code