Blog

بهترین اپلیکیشن های تقویم

توسط در اپلیکیشن های موبایلی فوریه 1, 2023

در این دنیای پیشرفته تکنولوژی، طراحان و توسعه دهندگان نرم افزارها به دنبال راحتی مردم در هر حوزه‌ای چون تقویم هستند تا بتوانند با دسترسی سریع و راحت تری به امور کاری خود بپردازند. اطلاعات مربوط به تقویم سالیانه هر کشوری مورد نیاز هر شخص و سازمانی است تا بر اساس آن برنامه ریزی های روزمره زندگی و کاری اش را انجام بدهد. اپلیکیشن های تقویم روی موبایل ها زیادند که ما در اینجا به بهترین آنها با توضیحاتی مختصر در باره آنها اشاره می کنیم:

۱- تقویم ایرانی iPersia

این تقویم ایرانی، پر طرفدار و مختص سیستم عامل ios است که از قابلیت های خوبی چون؛تبدیل تاریخ های شمسی،قمری و میلادی به همدیگر، نشان دادن مناسبت های سالیانه،امکان درج تاریخ برای دوره های کاری،نشان دادن تقویم به دو صورت روزانه و ماهیانه و نمایش قیمت به روز ارز و طلا برخوردار است.

تقویم ایرانی iPersia

۲- تقویم ایرانی Persian Calander

این تقویم ایرانی مختص کاربران اندرویدی است، محبوبیت خوبی در بین طرفدارانش دارد و از ویژگی هایی مانند نشان دادن تاریخ های میلادی،شمسی و قمری،ارائه دقیق اوقات شرعی،داشتن قبله نما، قطب نما و ورود به دنیای جذاب نجوم برخوردار است.

تقویم ایرانی Persian Calander

۳- تقویم ایرانی یومی 1401

این تقویم شمسی مناسب گوشی های همراه اندرویدی است و از ویژگی های خوبی چون؛ قابلیت نوشتن خاطره در آن و تهیه یک دفترچه خاطرات در پایان سال،تعیین وقت اذان،سفارشی سازی،همگام سازی آن با تقویم گوگل و بهره مند شدن از امکانات گوگل کلندر(Google (Calendarبرخوردار است.

تقویم ایرانی یومی 1401

۴- تقویم ایرانی باد صبا

این تقویم شمسی به تقویم اذان گوی صبا هم معروف است، از نسخه های اندرویدی و ios موبایل پشتیبانی می کند و از امکانات خوبی مانند؛این مورد از اپلیکیشن های تقویم بوده که استفاده از قبله نما،پخش اذان، تبدیل تاریخ های شمسی، قمری و میلادی به همدیگر،رکعت شمار نماز، نمایش اوقات شرعی و یک رابط کاری ساده برخوردار است.

تقویم ایرانی باد صبا

۵- تقویم فارسی

این تقویم شمسی مختص گوشی های موبایل آیفون است و قابلیت های خوبی چون؛ نشان دادن تقویم روزانه و ماهیانه،تغییر رنگ تقویم و یادداشت گذاری در تاریخ مورد نظر را به کاربران ارائه می دهد.

تقویم فارسی

۶- تقویم google calender

تقویم رسمی شرکت گوگل است و برای تقویم شمسی و میلادی استفاده می شود و با حجم کمی در حدود 19 مگابیت روی گوشی های اندرویدی از نسخه های پایین 4.2 و بالاتر نصب می شود.

این برنامه از امکانات کاربردی؛ مشاهده تقویم به صورت هفتگی، ماهیانه و سالیانه،یکپارچه شدن تقویم آن با تقویم جی میل،افزودن خودکار هتل ها، رستوران ها، کنسرت ها، پروازها و رزرو آنها،تنظیم لیست فعالیت ها با یک یادآور هوشمند، مشاهده تمام تقویم ها در یک مکان و زمان و انجام خیلی از موارد تنها با چند لمس روی آن، برخوردار است.

تقویم google calender

۷- تقویم پارس

یک برنامه سبک، راحت و پر طرفدار است که برای نشان اطلاعات زمانی و مدیریت رویدادها کاربرد دارد و می توانیم از ویژگی های خوب آن؛ داشتن سه تقویم شمسی، میلادی و قمری، نشان دادن مناسبت ها، تعطیلی ها، آب و هوای تمام شهرهای جهان، اوقات شرعی،قیمت لحظه ای ارز و سکه، قبله نما،تصاویر متناسب با هر روز سال و ثبت وقایع شخصی نام ببریم.

تقویم پارس

اپلیکیشن های تقویم

گاهی برای مطلع شدن از تاریخ در گوشی موبایل خود نیازمند تقویمی غیر از تقویم گوشی که میلادی است هستیم. امروز بهترین اپلیکیشن های تقویم را خدمت شما معرفی کردیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code

    سبد خرید