محتوای حرفه‌ای را خودتان بنویسید

تولید محتوا! با شنیدن این کلمه چه چیزی به ذهن شما میرسه؟ آیا عبارت مبهمیه یا نه برای شما خیلی جذابه و حال خوشایندی با شنیدنش دارید؟ از یک جایی به بعد گوگل مبنای امتیازدهی به سایت‌ها رو رضایت کاربر گذاشت و گفت اول کاربر بعد من! یعنی اگه کاربر از شما راضی باشه گوگل هم راضیه و امتیاز مثبت میده. حالا چطوری کاربر از سایت ما راضی میشه؟ مهم‌ترین عاملی که می‌تونه روی رضایت کاربر اثر بذاره، محتوا و مقالاتیه که داخل اون سایت نوشته میشه. بسیاری از آدم‌ها در نگاه اول میگن خب کاری نداره که. راحت میشه محتوا تولید کرد و مقاله نوشت ولی کم کم که جلو میرن متوجه میشن که نه بابا! محتوانویسی هم به همین راحتیا نیست و اصول و قواعدی داره. تا این قوانین رعایت نشه متاسفانه نتیجه خوبی عاید شما نخواهد شد و اون رتبه ارزشمند رو از گوگل دریافت نمی‌کنید. جالبه که بدونید حتی گاهی ممکنه ندانسته اشتباهی رو در تولید محتوای خودتون مرتکب بشید که باعث سقوط و امتیاز منفی هم بشه. به نظرتون باید چیکار کنیم؟

مسیرهایی که جلوی پای ما قرار داره…

دوره آموزشی تولید محتوا

  • بیخیال تولید محتوا بشیم (نتیجه اینکار داشتن یک سایت منفعل هستش که درنهایت نمی‌تونید انتظاری ازش داشته باشید)
  • از آژانس‌های تولید محتوا کمک بگیریم (ایده خوبیه و بابتش باید هزینه‌ای هم پرداخت کنید.)
  • از یک نفر نویسنده استفاده کنیم (این هم ایده خوبیه فقط مشکلش اینه که خیلی باید بگردید تا واقعا نویسنده خوبی پیدا بشه)
  • خودتون تولید محتوا رو بصورت اصولی یاد بگیرید!

اگه واقعا علاقه دارید که خودتون بنویسید، یک بار تصمیم بگیرید و دست به کار بشید. تمامی قوانین و نکات ریز و درشت رو در نویسندگی و تولید محتوا یاد بگیرید و شروع کنید.
ما یه راهکار خوب و بهینه براتون در نظر گرفتیم و فکر کردیم اگه یه دوره غیرحضوری تولید محتوا بذاریم خیلی از دوستان می‌تونن با مبلغ کمتر و مشخص کردن زمان مشخصی در این دوره شرکت کرده و یک تولید کننده محتوا بشن. اینطوری خیلی راحت یاد می‌گیرن و مقالات ارشمندی می‌نویسن. ما هم مفتخر می‌شیم که تعداد زیادی نویسنده خوب به وجود میان که میتونن هم برای سایت خودشون تولید محتوا کنن و هم میتونن در جاهای دیگه بنویسن.

اگه شما طالب چنین دوره‌ای هستید، فقط کافیه از فرم زیر نام و نام خانوادگی و شماره تماس تلگرامی خودتون رو به ما بدید تا با شما تماس بگیریم.