Blog

معرفی بهترین مجلات کسب و کار به زبان فارسی

توسط در بهترین‌ها 10 ژانویه 2021

مجلات یکی از بهترین رسانه‌های در دسترس هستند که با کمک آن‌ها می‌توانید سطح اطلاعات خود را افزایش دهید. معمولا به روز بودن آن‌ها باعث می‌شود که جدیدترین اطلاعات را کسب کنیم. در این مقاله قصد داریم بهترین مجلات کسب و کار را که به زبان فارسی هستند به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می‌کنیم اگر اهل مطالعه هستید حتما این مجلات را برای گسترش و بهبود کسب و کار خود مطالعه بفرمایید.

مجلات کسب و کار

در این مجلات درباره هر نوع کسب و کار و تجربیات افراد متخصص و سرشناس گفته می‌شود. هیچ چیز بهتر از شنیدن تجربه افراد موفق، نمی‌تواند موثر واقع شود. گاهی در این مجلات به نکاتی برخورد می‌کنیم که بسیار عالی بوده و می‌تواند جرقه مفیدی در ذهن ما باشد.

۱- مجله کسب و کار هاروارد

این مجله جزء بهترین مجلات کسب و کار است که خواندن آن به کارفرمایان و افرادی که کسب و کاری دارند، پیشنهاد می‌شود. مجله کسب و کار هاروارد، به صورت ماهنامه از طرف مدرسه کسب و کار هاروارد منتشر می‌شود و از معتبرترین و کاربردی‌ترین نشریات کسب و کار و مدیریت است. مدرسه کسب و کار هاروارد همواره تلاش داشته تا جدیدترین و مهم‌ترین مباحث و چالش‌های روز را پوشش دهد. اغلب اساتید معتبر این زمینه مقالات و نتایج تحقیقات خود را در این مجله منتشر می‌نمایند. این مجله بصورت ماهیانه منتشر شده و می‌توانید آخرین نسخه آن را از کتابراه دریافت کنید.

مجلات کسب و کار

دریافت مجله از کتابراه 

۲- مجله راز

این مجله نیز یکی دیگر از مجلات کسب و کار است که بصورت داستان‌های سریالی تدوین شده. خواننده جذب آن می‌شود و دوست دارد تمامی قسمت‌های داستان را دنبال کند به همین دلیل هر شماره از مجله را مشاهده می‌کند. شما نیز برای مطالعه این تجربیات می‌توانید، مجلات راز را تهیه کرده و آن‌ها را بخوانید.

مجله راز

دریافت مجله از کتابراه 

۳- مجله اوج بازار

از دیگر مجلات عالی رتبه در حوزه کسب و کار، مجله اوج بازار است.

این مجله به مشکلات پیش روی کارآفرینان و کسب و کارهایی که بین یک تا 200 نفر پرسنل دارند پرداخته و راهکارهایی که بازاریان موفق کشور به آن رسیده‌اند را بررسی و با ترکیب اصول علمی به صورت ساده و کاربردی در خدمت شما قرار می‌دهد. همچنین راهکارهایی کاربردی در زمینه فروش بیشتر در شبکه‌های اجتماعی به شما ارائه خواهد داد. این مجله فصلنامه بوده و در هر فصل از آن مصاحبه‌ای با افراد موفق در کسب و کار صورت می‌گیرد. قطعا با مطالعه مقالات کاربردی که در این مجله قرار دارد و عمل کردن به آن‌ها می‌توانید در مسیر درست گام بردارید.

مجله اوج بازار

دریافت مجله از کتابراه 

۴- گاهنامه استراتژیست

این مجله بیشتر در حوزه مذاکره موفق صحبت می‌کند. بالاخره هر کارفرما، مدیر یا کارمندی برای برقراری ارتباط خود در یک محیط شغلی نیازمند تقویت مذاکره است. شما می‌توانید با مطالعه این مجله حرفه‌ای و آموزشی بر قدرت مذاکره خود بیافزایید.

گاهنامه استراتژیست

دریافت مجله از کتابراه 

کسب و کار خود را با مطالعه مجله تقویت کنید

فرقی ندارد مطالعه خود را به سمت کتاب ببرید یا مجله. مهم مطالعه کردن هدفمند است. برای موفقیت در هر کاری باید مطالعه کرد. با مطالعه می‌توانید به اطلاعات مفیدی برسید که راه را به شما نشان می‌دهد. در این مقاله مجلات کسب و کار مفیدی را خدمت شما معرفی کردیم که می‌توانید آن‌ها را از کتابراه دریافت کرده و مطالعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *