Blog

بهترین اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه

توسط در اپلیکیشن های موبایلی دسامبر 26, 2022

در روزگاری زندگی می کنیم که فعالیت بدنی بیشتر افراد خیلی کم است بطوریکه بیش از یک چهارم جمعیت بزرگسال دنیا به اندازه کافی فعال نیستند. آمارها نشان می دهد که در سراسر جهان، از هر سه زن یک زن و از هر چهار مرد یک مرد فعالیت بدنی مناسبی برای حفظ سلامتی خود انجام می‌دهند. تحرک فیزیکی از نظر WHO، به حرکات بدنی اطلاق می شود که توسط ماهیچه های اسکلتی ایجاد می شود و مقداری از کالری بدن مصرف می گردد و فعالیت بدنی هم به تمام حرکت هایی که در مسیر فعالیت روزانه چون رفت و آمد به سرکار یا رفتن به بیرون از منزل برای انجام کاری و یا خرید وسایل خانه گفته می شود که در مجموع باعث سلامتی انسان می شوند. روش های معمول برای فعال بودن؛ پیاده روی،دوچرخه سواری، ورزش، تفریح فعال و بازی هستند که می تواند در هر سطحی برای لذت بردن و نشاط انجام گیرد و در کل همه این فعالیت های بدنی منظم در پیشگیری از بیماریهای غیر واگیر مانند سکته مغزی، بیماری قلبی، دیابت،فشارخون بالا، سرطان کمک قابل توجهی می کنند و برای حفظ سلامتی روان انسان مفید هستند. در موقعیت کنونی زندگی که خیلی از افراد جامعه از فعالیت های بدنی روزانه به دور می باشند بهتر است به انجام فعالیت های ورزشی منظم در منزل رضایت بدهند تا بتوانند با جبران کمبود فعالیت های فیزیکی روزمره، سیستم ایمنی بدن خود را تقویت و از خیلی از امراض و آسیب ها به دور باشند. در اینجا سعی می کنیم از تعدادی اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه به اختصار نام ببریم.

۱- اپلیکشن Nike Training Club:Fitness

از بهترین اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه است که توسط شخصی به نام “نایکی” طراحی شده و در زمینه تجهیزات ورزشی هم سوابق درخشانی دارد.بهتره این برنامه ورزشی روزانه زیر نظر کارشناسان ماهر دنبال شود تا نتیجه خوبی از تمرینات ورزشی به دست آید. این نرم افزار، تمرینات متنوع ورزشی را به کاربران ارائه می کند تا بتوانند نرمش های هوازی را تمرین کنند، تمرینات قدرتی HIT را انجام دهند،حرکات آرامبخش یوگا را تمرین کنند و با کمترین تجهیزات به ورزش بپردازند.

Nike Training Club- اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه

این اپلیکشن برای ورزش بانوان در منزل خیلی مفید است که زیر نظر مربیان ورزشی خانم به خوبی انجام می شود و دارای تمرینات طبقه بندی شده ای است تا همه افراد خانواده از بزرگسالان گرفته تا کودکان و آقایان و بانوان بتوانند تمرینات ورزشی متناسب با خود را انجام دهند. این برنامه در نسخه های اندروید و ios دانلود می شود.

۲- اپلیکشن adidas Training

از بهترین اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه است  که شرکت آدیداس آن را طراحی کرده و با دنیای تجهیزات ورزشی آن هم به خوبی آشنا هستید.شعار این نرم افزار، ورزش کوتاه و فوری روزانه است تا کاربر بتواند با مداومت در انجام تمرینات طولانی مدت روزمره به تناسب اندام خوبی برسد. این اپلیکشن در بخشی از تمرینات ورزشی خود برنامه 7 دقیقه ای را تدارک دیده که بدون نیاز به تجهیزات خاصی انجام می شود و کاربر مکلف است فقط مدت زمان 7 دقیقه را برای ورزش روزانه صرف کند.

اپلیکشن adidas Training

در این نرم افزار، انواع تمرینات ورزشی بر اساس اهداف مشخصی طراحی شده برای مثال، اگر فردی بخواهد وزن کم کند باید برنامه کاهش وزن این اپلیکشن را انتخاب کند یا برای فرم دهی ماهیچه ها می تواند از برنامه های تمرینی ماهیچه سازی یا فیتنس آن استفاده کند. تمام برنامه های تمرینی این اپلیکشن از طریق ویدئوهای با کیفیت ارائه می شود تا کاربر با مشاهده جزئیات تمرینات، خطای کمتری در انجام آنها مرتکب شود. این برنامه با اپلیکشن سلامت در گوشی هوشمند کاربر هماهنگ می شود تا جزئیات ورزشی ثبت گردد و گزارش کاملی از شرایط فعالیت های فیزیکی روزانه او هم فراهم شود.

این اپلیکشن قابلیت سازگاری با ساعت های هوشمند را دارد و امکان خرید اشتراک ماهیانه و سالیانه آن هم وجود دارد که برخی برنامه های ویژه مشاوره ای و تمرینی را هم در بر می گیرد. این برنامه در نسخه های اندروید و ios دانلود می شود.

۳- اپلیکشن JEFIT Workout Planner Gym Log

از بهترین نرم افزارهای ورزشی در منزل است که خیلی از کارشناسان ورزشی آن را تأیید می کنند.در این برنامه دستورالعمل های تمرینات ورزشی از طریق ویدئوهای با کیفیت به کاربر ارائه می شود. این اپلیکشن شامل تمرینات ورزشی فیتنس از مبتدی تا پیشرفته مانند وزنه برداری، پاورلیفتینگ و دیگر تمرینات ورزشی است که متناسب با فضای محدود خانه و وسایل مختصری که دارید طراحی شده تا بتوانید آمادگی فیزیکی لازم را به دست آورید. این نرم افزار با داشتن 1300 تمرین ورزشی، خرید اشتراک سالیانه دارد و در نسخه های اندروید و ios دانلود می شود.

اپلیکشن JEFIT Workout Planner Gym Log

۴- اپلیکیشن Workout for Women: Fit at Home

این اپلیکشن از بهترین اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه برای بانوان است، برنامه ورزشی 7 دقیقه ای روزانه دارد که هر کاربری می تواند با اختصاص کمترین زمان و انجام تمرینات ورزشی در طولانی مدت تأثیر شگفت انگیزی از آن دریافت کند. برنامه های ورزشی این اپلیکشن، تمرینات ورزشی شامل فرم دهی به ماهیچه های تحتانی، کاهش حجم پاها، چربی سوزی شکم و… است و در نسخه های اندروید و ios دانلود می شود.

Workout for Women: Fit at Home

۵- اپلیکیشن Sworkit Fitness – Workouts

از بهترین نرم افزارهای ورزشی در منزل است که حساسیت های کاربر را هوشمندانه درک می کند و می تواند خود را در بین برنامه های پر مشغله کاربر جای دهد، خستگی کاربر را کم کند و انگیزه لازم را برای انجام تمرینات ورزشی در او مهیا کند. این نرم افزار بیش از 100 میلیون کاربر را در سراسر جهان دارد، از میزان امنیت بالایی در تمرینات ورزشی برخوردار است و بازدهی در پیشرفت ورزشی کاربران و اثربخشی دوره تمرینات ورزشی روی آنها را بطور قابل توجه و چشمگیری  افزایش می دهد.

Sworkit Fitness – Workouts

اپلیکشن Sworkit Fitness – Workouts برنامه های خود را همانند سایر نرم افزارهای رقیب با محوریت فرم دهی به عضلات،ماهیچه سازی، کاهش وزن،انعطاف پذیری و امادگی بدنی به کاربران ارائه و در نسخه های اندروید و ios دانلود می شود.

اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه

حالا که فرصت رفتن به باشگاه را نداریم و در آپارتمان‌هایی زندگی می‌کنیم که محیطی برای ورزش در فضای بیرون برایمان ندارد، می‌توانیم در خانه ورزش‌هایی را انجام دهیم و به سلامت خود کمک کنیم. اپلیکیشن‌هایی برای این منظور وجود دارند که با توجه به وضعیت بدنی شما امکان ارائه تمرینات ورزشی به شما را دارند. حتما برای حفظ سلامت خود از آن‌ها کمک بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code

    سبد خرید