Blog

با این ۱۱ نوع پست اینستاگرام، موفقیت خود را تضمین کنید

توسط در بهترین‌ها 5 ژانویه 2021

بسیاری از دوستان کسب و کارشان را بر پایه اینستاگرام بنا نهاده‌اند و تمایل دارند با کمک آن به درآمد خوبی برسند. بله به درآمد می‌رسید اما باید اصول و قوانین محتواگذاری در اینستاگرام را بلد باشید. همان‌طور که می‌دانید پایه و اساس اینستاگرام، تصویر است اما آنقدر پیشرفت کرده که شما می‌توانید ویدیو و محتواهای خود را به راحتی درنظر دیگران بیاورید. با امکانات خوبی که در حال حاضر دارد، بستری کامل در اختیارتان قرار می‌دهد که تحسین برانگیز است. اما در مقابل قوانین سفت و سختی دارد که باید رعایت شود و نحوه پست‌گذاری در آن به همین سادگی‌ها نیست و باید در میدان رقابتی که وجود دارد، شما ویژه فعالیت کنید و بهترین پست های اینستاگرام بسازید.

بهترین پست های اینستاگرام

برای کسب موفقیت و درآمد در اینستاگرام، شما باید بهترین پست های اینستاگرام را بسازید. به گونه‌ای که کاربر با یک نیم نگاه جذب آن شده و بهره‌مند گردد. در این مقاله تصمیم داریم در مورد ۱۱ نوع پست حرفه‌ای که باعث بهترین پست های اینستاگرام می‌شود، به شما معرفی کنیم. اگر در اینستاگرام فعال هستید، حتما این مقاله را بخوانید…

۱- انتشار پست‌های تاثیرگذار

پست‌های اینستاگرامی که ارتباط با صنعت خاصی داشته و در مورد تاثیرگذاران آن صنعت است، دوست دارند زیرا عملکرد خوبی را نشان می‌دهند. کاربران دوست دارند نام‌های بزرگی که برند شما را تأیید می‌کنند، ببینند. اگر اینفلوئنسر پست شما را به اشتراک بگذارد، این امر می‌تواند به شما کمک کند ترافیک زیادی دریافت کنید. در هر صورت، محتوای متمرکز بر اینفلوئنسرها می‌توانند برای تعامل شما در اینستاگرام شگفت انگیز شوند. بالاخره روزی اینفلوئنسری پیدا می‌شود که شما را تایید می‌کند. (چیزی شبیه به عملکرد فن پیج‌ها)

بهترین پست های اینستاگرام

۲- به محتوای پشت صحنه بپردازید

محتوای پشت صحنه آن نگاه منحصر به فرد و درونی را به پیروان می‌دهد که باعث می‌شود احساس کنند واقعاً شما را می‌شناسند. این به شما فرصتی می‌دهد تا شخصیت برند خود را به نمایش بگذارید و فعالانه در داستان برند خود سهیم شوید. در بسیاری از موارد، این محتوا چهره انسانی را برای تجارت شما به ارمغان می‌آورد که یک امتیاز بزرگ نیز محسوب می‌شود زیرا بسیاری از مصرف کنندگان آن ارتباط واقعی را می‌خواهند.
اگر یک کسب و کار کوچک یا یک مشاغل محلی هستید، مطمئن شوید که محتوای زیادی در پشت صحنه را به اشتراک می‌گذارید. مردم دوست دارند از مشاغل محلی حمایت کنند و می‌خواهند احساس کنند که واقعاً بخشی از آن هستند. در نتیجه این “نگاه اجمالی منحصر به فرد” تعدادی تعامل را به همراه خواهد داشت.

۳- تصاویری که نشان می دهد شما با جامعه درگیر هستید

یکی دیگر از بهترین پست های اینستاگرام است که می‌تواند به نفع همه مشاغل باشد، اما به ویژه برای مشاغل کوچک و محلی بسیار قدرتمند است زیرا مردم دوست دارند بازخوردها را درباره مشاغل ببینند. حضور در جامعه باعث وفاداری بیشتر آنها نسبت به شما می‌شود و وقت گذاشتن برای نمایش کارهای خوب و مشارکت جامعه، تأثیر زیادی در برند شما خواهد داشت.

۴- به خواسته های کاربران توجه کنید

پیروان شما هرگز بیشتر از آنچه از کسب و کار شما باعث فایده برایشان می‌شود، نگران کار شما نخواهند بود. بنابراین پست‌های مشتری‌مدار معمولاً به طرز حیرت انگیزی در اینستاگرام کار می‌کنند. به ویژه، پست‌هایی که روی خواسته کاربر متمرکز هستند. بالاترین میزان جذابیت را که در این سیستم عامل مشاهده می‌کنید، به شما ارائه می‌دهند.
محتوای تولید شده توسط کاربر می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از جمله درخواست UGC یا اشتراک گذاری UGC که کاربران قبلاً ایجاد کرده‌اند. در صورت امکان، از کاربران بخواهید تا با استفاده از هشتگ مارک‌دار شما، محتوا ایجاد کنند تا بعداً بتوانید آن را پیدا کنید، آنرا درست کنید و به اشتراک بگذارید.

تضمین موفقیت در اینستاگرام

۵- تولید محتوا مناسبتی

محتوای به موقع، همیشه در اینستاگرام دارای جایگاه خوبی است. این تا حدودی به لطف هشتگ‌ها است. به عنوان مثال، در روز ۱ فرورین افراد باید به دنبال پیام‌ها و پست‌های تبریک و اتفاقات جذاب نوروز باشند. تصاویری از مطالب این چنینی را به اشتراک بگذارید و مطمئن شوید هشتگ‌های مرتبط را پیوست کرده‌اید که می‌دانید مخاطبان هدف شما به دنبال آنها هستند. این نه تنها جذابیت بالایی پیدا می‌کند، بلکه می‌تواند به شما کمک کند تا تعداد دنبال کنندگان خود را به سرعت بسازید.

۶- مشاوره و آموزش عملی

من فکر می‌کنم تهیه لیستی از محتوای رسانه‌های اجتماعی با عملکرد بالا بدون درج محتوای عملی تقریباً غیرممکن است. چه ویدیویی داشته باشید که به کاربران نشان می‌دهد چگونه می‌توانند با محصولات خود نوشیدنی درست کنند یا مجموعه‌ای از تصاویر که به کاربران نشان می‌دهد کجا ویژگی جدیدی را در نرم افزار شما پیدا کنند خود از بهترین پست های اینستاگرام است. این محتوا ارزشمند است زیرا قابل اجرا است و واقعا تضمین موفقیت در اینستاگرام را به دنبال دارد.

۷- تصاویر روشن تر و مایل به آبی

کاربران اینستاگرام جذب تصاویر روشن می‌شوند. از موارد تیره استفاده نکنید یا قبل از ارسال آنها را به صورت دستی روشن کنید. این تصاویر بلافاصله بیشتر برجسته می‌شوند که همیشه به نفع شما کار خواهند کرد. تصاویر با رنگ مایل به آبی نیز عملکرد بهتری نسبت به تصاویر دارای رنگ قرمز دارند. توجه: این دقیقاً برعکس Pinterest است، بنابراین به یاد داشته باشید که محتوا و استراتژی های خود را متناسب با شبکه اجتماعی که با آن کار می‌کنید، تنظیم کنید.

تصاویر روشن تر و مایل به آبی

۸- تصاویر با کیفیت و واضح

تصاویری که کیفیت نداشته و به وضوح مشخص نباشند، مسلما دیده نمی‌شوند. بهترین پست های اینستاگرام، آن‌هایی هستند که ضمن یک تصویر همه چیز را مطرح می‌کنند و به خوبی قابل مشاهده هستند. باید برای ساخت تصاویر خود وقت بگذارید و با دقت بالایی آن‌ها را طراحی کنید تا به دل بنشیند.

۹- تصاویر را در یک قالب و دسته انتخاب کنید

فرض می‌کنیم یک فروشگاه اینترنتی هستیم و قرار است درباره محصولات خود بگوییم. محصولی که در دسته موبایل است را نباید با لپ تاپ یکی کنیم. اینگونه دیگر پست ما در یک قالب نمی‌گنجد و بی‌نظمی پیش می‌آید. پس سعی کنید قالب مشخصی برای پست‌های اینستاگرام داشته باشید.

۱۰- تصاویر با بافت بیشتر

این یکی از بهترین پست های اینستاگرام است که اگر می‌خواهید در فیدهای کاربران به راحتی از آنها استفاده کنید.
بافت در تصاویر بلافاصله نقطه کانونی را به سمت خود جلب می‌کند و دیدن آن‌ها جالب است. این مهم نیست که محصول شما چه باشد مهم نقطه عطف بودن در تصویر است.

تصاویر با بافت بیشتر

۱۱- تصاویر با بک گراند

تصاویر با پس زمینه متعدد، عملکرد بهتری نسبت به عکس‌های بسیار نزدیک و بدون بک گراند دارند. این امکان را برای احساس فضای خالی فراهم می‌کنند که باعث می شود تصویر منظم‌تر باشد و به راحتی امکان مشاهده سریع کانون در آن وجود دارد. این تصاویر از نظر زیبایی بیشتر مورد توجه بینندگان قرار می‌گیرند، بنابراین جای تعجب نیست که تصاویر با پس زمینه بیشتر، 29٪ بیشتر از تصاویر نزدیک مورد پسند قرار می‌گیرند.

تضمین موفقیت در اینستاگرام

رشد اینستاگرام خیلی سریع بود تا جایی که امروزه به محلی برای کسب و کارها تبدیل شده و افراد زیادی از آن کسب درآمد می‌کنند. جالب است نه؟ تا جایی که بسیاری بستر کسب و کارشان را اینستاگرام قرار داده و دیگر سایتی طراحی نمی‌کنند. اما تضمین موفقیت در اینستاگرام چگونه امکان‌پذیر می‌شود؟ مسلما با تولید محتوا و تصاویر خوب. در این مقاله ۱۱ روش را برای تولید بهترین پست های اینستاگرام به شما گفتیم که اگر آن‌ها را به کار ببرید، حتما به نتایج خوبی خواهید رسید.

2 دیدگاه
  1. با سلام
    مطلب نفیدی بود و ارزش نظر دادن رو داشت
    موفق باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *