Blog

بهترین بازی های کامپیوتری سال ۲۰۲۲

توسط در نرم افزارهای کامپیوتری ژانویه 7, 2023

امروزه بازی‌های ویدئویی یکی از سرگرمی های اقشار وسیعی از جوانان و نوجوانان و حتی بزرگسالان شده که در اوقات فراغت با آنها وقت می گذرانند و لذت می برند. صنعت بازی تا حال رشد زیادی داشته و بازیهای زیادی را به بازار عرضه کرده است، در اینجا به بهترین بازی های کامپیوتری با توضیحاتی مختصر در باره آنها به شرح زیر می پردازیم.

۱- بازی Hogwarts Legacy

این بازی یکی از بهترین بازی های کامپیوتری بوده که در مقایسه با بازی‌های دیگر در سال 2022 کمی متفاوت است که توسط هری پاتر ساخته شده و مؤفق تر از دیگر بازیهای او بوده و داستان بازی مربوط به سال 1800 میلادی است. نوع این بازی، جهان باز است که با باز گذاشتن دست بازیکنان  باعث شکوفایی خلاقیت آنها می شود،  در استودیوی Portkey WB تهیه شده، حتی ارزش و جذابیت آن بیشتر از انتظارات کاربران بوده و بهمین خاطر در زمره بهترین بازیهای سال 2022 برای کامپیوتر قرار گرفته است.

Hogwarts Legacy

۲- بازی The Lord of the Rings:Gollum

از بازی‌های خلاق و مهیج است که ماجرای ارباب حلقه ها، داستان گولم را دنبال می کند که بطور دائم در بین موقعیت دو شخصیتی اش جابجا می شود و بازیکن با انتخاب یک صدای قابل اعتماد بر نحوه تعامل و درک گولم تأثیر می گذارد و بازی را به پیش می برد. این بازی با وجود جذابیت و علاقه مندان زیادش جزء یکی از بهترین بازیهای سال 2022 محسوب می شود.

The Lord of the Rings:Gollum

۳- بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection

از بهترین بازی های کامپیوتری اکشن که توسط Naughty Dog ساخته شده که درآن روند داستان گویی تازه و متفاوتی را دنبال می کند که با سه گانه اصلی قبلی آن فرق دارد، بیشترین اثر را روی بازیکنان داشته و به همین خاطر در ردیف بهترین بازیهای سال 2022 به حساب می آید.

The Lord of the Rings

۴- بازی Rainbow Six Extraction

بازی‌های جدید و عالی سری بازی‌های “رینبو سیکس” در سال های اخیر از بهترین بازیهای اکشن سال 2022 محسوب می شوند. مکانیک های تیراندازی و گیم پلی سیج، پایه و اساس این بازی است و اپراتورهای سیج بطور مستقیم به بازی آمده اند و چهار بازی کننده از بین 18 اپراتور سیچ، یکی را انتخاب می کنند و به بیگانه ها حمله ور می شوند.

Rainbow Six Extraction

۵- بازی Monster Hunter Rise

از بازی‌های خیلی اعتیاد آور اکشن است و در سری این بازی‌ها، بازیکن به شکار هیولا مشغول می شود که برای هر شکار مؤفق در هر مرحله ای، پاداش آن مرحله به بازیکن پرداخت می شود. این بازی در چندین مرحله است که حرکت های متفاوتی دارد و در بزرگترین آن، یک طناب به در و دیوار هیولار متصل می شود تا بتوانند آن را به تسخیر درآورند.

Monster Hunter Rise

۶- بازی Sons of the Forest

این بازی در سبک بقا ساخته شده ولی از نوع ترسناک است که در سال 2018 تهیه شده  و داستان آن در باره فردی است که در یک جنگل گم شده و می خواهد راه فراری پیدا کند. ادامه این بازی در دست ساخت است که بازیکن های آن برای شکار شکارچیان ماوراء الطبیعه به جنگل می روند، لحظاتی هولناک در این بازی پدیدار می شود که در آن شاهد هیولاهای جدیدی هستیم.

Sons of the Forest

بهترین بازی های کامپیوتری

دسته‌ای از افراد هستند که دنبال رسیدن به رتبه‌های عالی در بازی‌های کامپیوتری و تحلیل و بررسی آن‌ها هستند از طرفی برخی علاقه‌مند به بازی کردن در کامپیوترند. از این رو همیشه به دنبال پیدا کردن بهترین بازی های کامپیوتری هستند. در این مقاله ۶ بازی از بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی کردیم. امیدوارم برایتان مفید واقع شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code