آیا هوش مصنوعی برای صاحبان سایت‌ها هم امکاناتی دارد؟ یک ابزار تشخیص محتوای هوش مصنوعی از هوش مصنوعی (AI) استفاده می‌کند تا بفهمد آیا محتوا با استفاده از ابزار نوشتن هوش مصنوعی تولید شده است یا خیر. این موضوع می‌تواند به جلوگیری از سرقت ادبی در وبسایت شما کمک کند و از صحت محتوای شما اطمینان حاصل کند. در این مقاله، بهترین ابزارهای تشخیص هوش مصنوعی را برای کمک به بهبود کیفیت محتوای شما انتخاب کرده‌ایم و با هم به بررسی آن می‌پردازیم.

ابزارهای تشخیص هوش مصنوعی

آشکارسازهای محتوای هوش مصنوعی با شناسایی هر محتوایی که با استفاده از ابزار نوشتن هوش مصنوعی تولید شده است، از سرقت ادبی در وبلاگ شما جلوگیری می‌کند. اگر پست‌های مهمان را می‌پذیرید یا یک وبلاگ با چند نویسنده دارید، این امکان بسیار ضروری و مفید است. یک آشکارساز محتوا می‌تواند به شما کمک کند تا کیفیت پست‌های سایت را که با استفاده از هوش مصنوعی نوشته شده‌اند بهبود بخشید، زیرا این ابزارها گاهی اوقات می‌توانند از جملات تکراری استفاده کنند، پاراگراف‌های طولانی‌تری ایجاد کرده و غیرطبیعی باشند.

تشخیص اصیل بودن محتوا همچنین می‌تواند برای وبسایت های آموزشی مفید باشد. اگر کلاس‌های مجازی تدریس می‌کنید، می‌توانید از آشکارسازهای محتوای هوش مصنوعی برای شناسایی محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی در تکالیف دانش‌آموزان استفاده کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید از آشکارسازهای محتوای هوش مصنوعی برای رعایت قوانین کپی رایت استفاده کنید. اگرچه قوانین هنوز نامشخص هستند، اگر از محتوای تولید شده با هوش مصنوعی در وبسایت خود استفاده می‌کنید، ممکن است به مجوز دارنده حق چاپ نیاز داشته باشید.
با این حال، ما لیستی از بهترین ابزارهای تشخیص هوش مصنوعی ایجاد کرده‌ایم که می‌تواند به شما در شناسایی سرقت ادبی و بهبود محتوای خود کمک کند.

۱- ابزار Originality.ai

ابزار هوش مصنوعی

Originality.ai بهترین ابزار تشخیص محتوای هوش مصنوعی در بازار است که تشخیص بلادرنگ محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را فراهم می‌کند. این یک آشکارساز محتوای هوش مصنوعی و بررسی سرقت ادبی بسیار دقیق است که به راحتی محتوای نوشته شده توسط یک انسان را از بخش‌هایی که توسط یک ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی نوشته شده است جدا می‌کند.

مزایا:

معایب:

۲- ابزار GPTZero

ابزار GPTZero

GPTZero یک ابزار تشخیص سرقت ادبی محبوب و از ابزارهای تشخیص هوش مصنوعی است که در درجه اول برای مربیان ساخته شده است. دارای یک رابط کاربری ساده بوده که آن را به یک انتخاب ایده آل برای مبتدیان تبدیل می‌کند و استفاده از آن کاملا رایگان است. بر اساس مدل زبان GPT-3، این ابزار دارای نرخ دقت بیش از 98 درصد برای تشخیص متن تولید شده توسط هوش مصنوعی است.

مزایا:

معایب:

۳- ابزار Sapling

ابزار sapling

Sapling یک پلتفرم CRM و پیام رسانی محبوب است که با ابزارهای تشخیص هوش مصنوعی نیز همراه است. به غیر از آن، این پلتفرم ابزارهای بررسی گرامری، بررسی سبک و بررسی وضوح محتوا را نیز برای بهبود بیشتر کیفیت محتوای شما ارائه می‌دهد. علاوه بر این، Sapling محتوای چسبانده شده در ویرایشگر خود را کد رنگی می‌کند تا تفسیر نتایج را برای کاربران آسان‌تر کند.

مزایا:

معایب:

۴- ابزار Writer

ابزار Writer

Writer یک پلتفرم همه کاره است که می‌تواند به بهبود کیفیت کلی محتوای شما کمک کند. این ابزار دارای یک ابزار تشخیص و بررسی سرقت ادبی است که می‌تواند محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را شناسایی کرده و همچنین اطمینان حاصل کند که محتوای شما از نظر گرامری دقیق است. به علاوه، این ابزار به راحتی با وردپرس، مایکروسافت، اسناد گوگل، کروم و غیره ادغام می‌شود.

مزایا:

معایب:

۵- ابزار CopyLeaks

ابزار copyleaks

CopyLeaks یک ابزار قدرتمند تشخیص هوش مصنوعی و بررسی سرقت ادبی است که انتخاب نهایی برای موسسات آموزشی است. این ابزار از یک الگوریتم برای بررسی اینکه آیا محتوا با استفاده از هوش مصنوعی کپی، بازنویسی یا تولید شده است یا خیر استفاده می‌کند تا از محتوای با کیفیت بالا در وبسایت شما اطمینان حاصل کند.
همچنین می‌تواند به راحتی با نرم‌افزارهای LMS محبوب مانند تخته سیاه، Canvas و Moodle ادغام شود تا صحت تکلیف ارسال شده توسط دانش‌آموز را بررسی کند.

مزایا:

معایب:

جمع بندی نهایی

از روزی که هوش مصنوعی روی کار آمد در کنار تمام مزایایی که دارد موجب شد در صنعت تولید محتوا کپی کاری‌هایی انجام شود و از هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده شود. برای اینکه این مورد را سریع تشخیص دهیم باید از ابزارها استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *