درباره ما

به دنبال بهترین‌ها باشید

کانتنت‌یاب

کانتنت‌یاب به عنوان مرجعی برای تولید محتوا و بازاریابی آن روی کار آمد. بعد از مدتی به این نتیجه رسیدیم بسیاری از مشتریان ما علاوه بر محتوای غنی، نیازمند وبسایتی قدرتمند هستند! به همین دلیل تصمیم گرفتیم در ساخت وبسایت نیز همراه شما باشیم. فقط کافیست از دایرکتوری کانتنت‌یاب، طرحی را انتخاب کنید و بقیه کار را به ما بسپارید تا برایتان انجام دهیم. 

عملکرد ما در کانتنت‌یاب

ما همچنین عملیات خود را در قالب تولید محتوا و ارائه بهترین گزینه‌ها به شما ادامه می‌دهیم. یعنی شما سفارش خود را از طریق سایت ثبت کرده و پس از بررسی توسط کارشناسان ایمیلی جهت ثبت سفارش برای شما ارسال می‌شود و با شما تماس می‌گیریم. 
سفارش شما انجام شده و برایتان ارسال می‌شود. از طرفی اگر بخواهید خودمان با اصول سئو و بصورت کاملا استاندارد مطالب را داخل وبسایتتان بارگذاری کنیم، جای هیچ گونه نگرانی نیست. برخی از کارشناسان ما برای همین امر آماده به خدمت‌رسانی هستند. 

از طرفی بخش جدید نصب و راه اندازی قالب وردپرس را راه‌اندازی کردیم. بسیاری از وبسایت‌ها قالب‌های وردپرسی را برای دانلود قرار می‌دهند اما کاربران نمی‌توانند آن را آنطور که می‌خواهند نصب کرده و از آن استفاده کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم جدید‌ترین قالب‌ها را برایتان در نظر گرفته و هر کدام را که سفارش دهید، برایتان مشابه دموی کامل نصب کنیم. از طرفی اگر دوست داشته باشید سایتتان را ما تکمیل کنیم، باز هم در خدمت شما خواهیم بود. 

هر آنچه در ذهن دارید، همین حالا بپرسید

با ما تماس بگیرید

کانتنت‌یاب همیشه آماده پاسخگویی به شما دوستان عزیز است. در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال می‌توانید سوال خود را مطرح کنید. ما هم سعی می‌کنیم در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان و همراهان باشیم. 

    سبد خرید