قالب فروشگاهی WP commerce

قالب فروشگاهی WP commerce

قالب فروشگاهی WP commerce

با کمک قالب فروشگاهی WP commerce می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی کامل برای فروش محصولات مجازی و فیزیکی راه‌اندازی کنید. این قالب تمامی امکانات برای نمایش مخصوص محصولات به مشتریان و مراحل ثبت سفارش را داراست. می‌توانید دموی آنلاین این قالب را مشاهده کنید.

توضیحات

قالب WP Commerce نمونه خوبیست که می‌توانید به کمک آن یک فروشگاه آنلاین به همراه تمامی امکانات تکمیلی را داشته باشید. محصولات فیزیکی و مجازی را می‌توانید به فروش برسانید. این قالب کاملا استاندارد بوده و از مخزن وردپرس دریافت می‌شود. 

ویژگی‌های قالب WP Commerce

این قالب کاملا واکنش‌گرا بوده و دارای افزونه ووکامرس جهت راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی است. پس با خیال راحت آن را تهیه کنید زیرا با ووکامرس سازگار است و خدمات و محصولات خوبی را می‌توانید به کمک آن ارائه دهید. از طرفی این قالب برای موتورهای جستجو کاملا بهینه بوده و در صورتی که تمایل داشته باشید یک فروشگاه بهینه و کامل را می‌توانیم برایتان پیاده‌سازی کنیم. 

عملکرد تیم طراحی سایت کانتنت‌یاب

ما اینجا هستیم تا به انتخاب شما احترام گذاشته و به سرعت وبسایتی را می‌خواهید برایتان مانند دمو پیاده‌سازی کنیم. ما قالب مذکور را دریافت کرده و بومی‌سازی می‌کنیم تا بتوانیم برایتان یک فروشگاه اینترنتی کامل فارسی را راه‌اندازی کنیم. 

درخواست طراحی سایت

قالب فروشگاهی wp commerce

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    سبد خرید