کتاب الکترونیکی: اولین کسب و کار خود را همین حالا راه‌اندازی کنید!

آیا به دنبال راه‌اندازی کسب و کاری هستید؟ نمی‌دانید دقیقا از کجا باید شروع کنید؟ برای شروع هر کسب و کاری فاکتورهایی لازم است که باید آن‌ها را عملی ساخت. اولین کسب و کار یعنی تمام آن رویاهایی که در سر داشته‌اید و حال می‌خواهید آن‌ها را به واقعیت تبدیل کنید. کاری ندارد فقط تلاش می‌طلبد و خلاقیت.

شما یک ایده برای شروع کسب ­وکار دارید اما نمی‌­دانید از کجا و چگونه می­‌توانید آن را شروع کنید. با استفاده از این راهنمای ساده می­‌توانید به صورت آسان و گام به گام اطلاعات را دنبال کرده و در اولین کسب­‌وکار خود از آن کمک بگیرید.

درن ویلکینز

اولین کسب و کار

هنگامی که من برای اولین بار کسب‌­وکاری را شروع کردم، کسی را نداشتم که مرا راهنمایی کند، اما می‌­دانستم که چه
می‌­خواستم و چگونه می­‌خواستم به آن دست یابم.
آیا آن را درست متوجه شدم، احتمالاً خیر، آیا انسان موفقی هستم، خوب من الان نزدیک به پنجاه سال دارم و بازنشسته شده­‌ام و از جریان درآمد منفعلانه‌­ای که در طول سال‌­ها ایجاد کرده‌­ام زندگی می­‌کنم. بنابراین بله، می­‌گویم موفق هستم.

من به عنوان یک مهندس جوان شروع به کار کردم و به سرعت فهمیدم که دارای مهارت‌­های رهبری و سازمانی همراه با یک ذهنیت تحلیلی هستم. من خیلی زود مورد توجه قرار گرفتم و این فرصت را داشتم که پروژه­‌های عمرانی را مدیریت کنم، مدیریت پول دیگران آسان است.

اولین کسب و کار

من در مناطقی در جنوب شرقی آسیا، چین، استرالیا، نیوزیلند، پاپوا گینه نو، آفریقای غربی و خاورمیانه پروژه­‌هایی را به ارزش 100­ها میلیون دلار مدیریت می‌کردم. یکی از مواردی که من درباره مدیریت پروژه­‌ها در سراسر جهان یاد گرفتم این بود که مدیریت به مکانی که در آن قرار دارید ربطی ندارد و در تمام مکان­‌ها یکسان است. نوع اداره یک تجارت بزرگ یا کوچک فرقی باهم ندارد.

اینکه شغل خود را داشته باشید، می‌­تواند بسیار سودمند باشد، همیشه به یاد داشته باشید که شما کنترل سرنوشت خود را در دست دارید و کسب­‌وکار شما راه موفقیت شماست.
شروع به کار ممکن است دلهره‌­آور باشد، بخصوص اگر نمی­‌دانید از کجا شروع کنید. امروزه با وجود ارتباطات مدرن و منبع گسترده  (اینترنت)، شروع یک کسب‌­وکار می‌­تواند بسیار ساده باشد. این کتاب الکترونیکی به عنوان راهنمایی برای شما به منطور اینکه شما را در جهت صحیح قرار دهد، شما را به فکر وادارد و به شما در انتخاب درست کمک کند ایجاد شده است.

با خواندن هر فصل، با آن به عنوان یک تمرین رفتار کنید، یادداشت برداری کنید و مراحل ذکر شده را دنبال کنید. پس از اتمام هر فصل یادداشت­‌های خود را مرور کنید، با انجام این کار می‌­بینید که چگونه شما و ایده کسب­‌وکارتان بهتر و پخته­‌تر از قبل خواهید شد. دوباره به فصل گذشته برگردید و آنچه را که باید انجام دهید برای ایجاد تغییرات لازم برای موفقیت یادداشت کنید.

شروع اولین کسب و کار فقط شروعی در جهت اداره آن کسب­‌وکار بوده درحالی که  اطمینان از موفقیت آن به معنای نظارت مداوم، کنترل و ایجاد تعادل در مواردی مانند تعهد است. آیا شما، آنچه را که برای شروع و راه اندازی یک کسب‌­وکار لازم است، دارید و آیا برای فراز و نشیب­‌ها آماده هستید؟
بسیار عالی است، بنابراین می‌­توانید اولین قدم را بردارید، که شروع شغل و موفقیت شما را در نتیجه به دنبال خواهد داشت.

نحوه تهیه کتاب الکترونیکی

اگر دوست دارید این کتاب را تهیه کنید، تنها کافیست مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان را به شماره کارت زیر واریز کرده و سپس اطلاعات خود به همراه رسید واریز (توسط اپلیکیشن‌های پرداخت مانند آپ) برای ما ارسال کنید. بررسی کرده و بزودی کتاب را برایتان ایمیل می‌کنیم.

شماره کارت: 6219861033996165 بنام: بهاره کوهستانی

  • لطفا فیش پرداختی خود را ضمیمه کنید