کتاب الکترونیکی: کسب موفقیت بر بستر تجارت الکترونیک

همه دوست دارند پا به عرصه اینترنت و به عبارت درستی، تجارت الکترونیک بگذارند. کسب و کاری راه‌اندازی کرده و روی پاهای خود باستند. برخی افراد واقعا از دنیای کارمندی خسته شده و می‌خواهند و دست به کارهایی بزنند که برایش فکر کرده‌ و حال وقت اجرای آن رسیده است. اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید، حتما باید یک راهنمای کامل و جامعی را در دست داشته باشید تا بتوانید تجارت الکترونیک خود را به درستی راه‌اندازی کنید. از این رو کتاب الکترونیکی کسب موفقیت بر بستر تجارت الکترونیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این یک کتاب جامع و جذاب است که با مطالعه آن خیلی راحت به نتایج خوبی در مسیر موفقیت خواهید رسید.

کسب موفقیت بر بستر تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک خود را به شیوه صحیح آغاز کنید!

هر ساله تعداد بیشتری از مصرف­‌کنندگان کانادایی به تجارت الکترونیک روی می­‌آورند. به عنوان مثال، به نقل از مطالعه­‌ای که توسط BDC انجام شده است، فروش سالانه تجارت الکترونیک حوزه خرده فروشی در کانادا از 35 میلیارد دلار در سال 2016 به 56 میلیارد دلار در سال 2020 افزایش یافته است.

تغییر عادات مصرف­‌کنندگان و سهولت در استفاده از فناوری­‌های جدید تجارت الکترونیک را به فرصتی فراموش نشدنی برای کارآفرینان تبدیل کرده است. این کتاب الکترونیکی به شما کمک می­‌کند تا یک تجارت الکترونیک قوی را شروع کنید، همچنین اگر از نتایج تجارت الکترونیک فعلی خود راضی نیستید می­‌توانید با استفاده از این کتاب تغییراتی را در آن ایجاد کنید.

این کتاب الکترونیکی از طریق فرآیند ساخت یک استراتژی بازاریابی الکترونیکی، ایجاد یک وب سایت با عملکرد بالا و بهینه‌سازی سایت فعلی و به منظور تبدیل بازدیدکنندگان بیشتری به مشتریان شما را همراهی می‌­کند.
این دستورالعمل موفقیت دیجیتالی است که ما در BDC سال‌ها برای توسعه در کار خود که عبارت است از: مشاوره دادن به کارآفرینان در سراسر جهان ، استفاده کرده‌­ایم. ما مطمئنیم که این کار به شما هم کمک شایانی خواهد کرد.

کسب موفقیت بر بستر تجارت الکترونیک

این کتاب الکترونیکی سه عنصر اساسی در تجارت الکترونیک را پوشش می‌دهد

  1. ایجاد راهبرد بازاریابی در تجارت الکترونیک
  2. ایجاد فروشگاه آنلاین
  3. سنجش و بهینه سازی

نحوه تهیه کتاب الکترونیکی

اگر دوست دارید این کتاب را تهیه کنید، تنها کافیست مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان را به شماره کارت زیر واریز کرده و سپس اطلاعات خود به همراه رسید واریز (توسط اپلیکیشن‌های پرداخت مانند آپ) برای ما ارسال کنید. بررسی کرده و بزودی کتاب را برایتان ایمیل می‌کنیم.

شماره کارت: 6219861033996165 بنام: بهاره کوهستانی

  • لطفا فیش پرداختی خود را ضمیمه کنید