قالب وبلاگی و شخصی Auberge

قالب وبلاگی و شخصی Auberge

قالب Auberge یک قالب وبلاگی وردپرسی است که شما با کمک آن می‌توانید یک بلاگ کامل به همراه امکانات مختلفی را پیاده‌سازی کنید. این قالب بخش نمونه کار دارد و برای وبسایت‌های کافی‌شاپ و رستوران نیز گزینه مناسبی است. 

توضیحات

هر قالبی که در اینجا برایتان قرار می‌دهیم بصورت اصلی است واز مخزن وردپرس انتخاب می‌شود. استاتدارد بودن و کیفیت آن بررسی شده و به عنوان پرطرفدارترین قالب‌ها برایتان در نظر می‌گیریم. پس از اینکه شما سفارش خود را ثبت کنید این قالب‌ها فارسی‌سازی شده و برایتان نصب و راه‌اندازی می‌شود. 

ویژگی‌های قالب Auberge

قالب وردپرسی auberge کاملا واکنش‌گرا و مطمئن است. اگر به دنبال ساخت یک سایت وبلاگی هستید که اطلاعات مفیدی را به دیگران منتقل کنید، این قالب گزینه خوبیست. اگر دوست دارید برای کافی‌شاپ و رستوران خود وبسایتی راه‌اندازی کنید، باز هم انتخاب درستی پیش روی شماست. 

این قالب دارای رنگ‌بندی تیره‌ایست که برای بخش‌های مختلف ایجاد شده. همان‌طور که می‌بینید دارای قسمت‌های متفاوتی است که بنا به دلخواه شما قابل تغییر است. 

این قالب بصورت کامل از صفحه‌ساز Beaver پشتیبانی کرده و امکان ساخت صفحات بصورت سفارشی را دارد. 

عملکرد تیم طراحی سایت کانتنت‌یاب

حال ما برای شما چه کاری می‌کنیم؟

قالب auberge را بصورت کامل بومی‌سازی کرده و روی وردپرس فارسی برایتان بصورت دمو با امضای خودتان پیاده‌سازی کرده و تحویل می‌دهیم.
تمامی سطوح دسترسی را برایتان باز می‌گذاریم تا به راحتی بتوانید تغییرات مورد نظر را پیاده‌سازی کنید.

درخواست طراحی قالب 

 

قالب وبلاگی auberge

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    سبد خرید