کتاب الکترونیکی: ۵۸ نکته طلایی در بازاریابی محتوا

تنها تولید محتوا برای پیشبرد کسب و کارتان کافی نیست. بلکه باید به مبحث بازاریابی محتوا نیز بپردازید، در واقع بازاریابی محتوا همان راهکاری است که با کمک آن محتوای شما در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد. کتاب الکترونیکی که برایتان در نظر گرفتیم به مبحث شبکه‌های اجتماعی، موقعیت آن‌ها و نحوه بهره گرفتن از آن‌ها برای رسیدن به موفقیت درست، می‌پردازد. شما با خواندن این کتاب راه‌های خوبی را برای افزایش مشتری و کاربر در سایت خود پیدا کرده و می‌توانید ترافیک سایت را تا جای ممکن افزایش دهید. در این کتاب به مباحث زیر پرداخته می‌شود:

  • مقدمه‌ای از بازاریابی محتوا
  • معرفی شبکه‌های اجتماعی
  • شناسایی بهترین شبکه‌های اجتماعی
  • نحوه ورود هر کدام از شبکه‌های اجتماعی به دنیای کسب و کارمان
  • کسب و کار موفقی که با کمک هر شبکه اجتماعی به جایگاه عالی دست یافت
  • مثال‌ها و نمونه‌های معتبر در راستای رسانه‌های اجتماعی

۵۸ نکته طلایی در بازاریابی محتوا

۵۸ نکته طلایی در بازاریابی محتوا

در واقع بازاریابی محتوا، مسئله‌ایست که شما به کمک آن می‌توانید محتوای خود را بهبود ببخشید و باعث کسب رتبه و جایگاه خوب سایت در گوگل خواهد شد. اگر شما تصمیم می‌گیرید تولید محتوای درست و حسابی برای سایتتان داشته باشید، باید بازاریابی محتوا هم در آن درنظر بگیرید. یکی از قدم‌های مهم و تخصصی در حوزه بازاریابی محتوا، پرداختن به شبکه‌های اجتماعی است.

ما شبکه‌های اجتماعی مختلفی داریم که با توجه به کسب و کارمان باید برخی از آن‌ها را انتخاب کرده و در آن شروع به فعالیت کنیم. فقط برای فعالیت در هر کدام لازم است درباره فعالیت در هر کدام اطلاعات درستی کسب کنیم، بدانیم برای آن چه نوع محتوایی تولید کرده و چه نوع تصویری بسازیم.

باور کنید تاثیری که شبکه‌های اجتماعی بر کسب و کارتان می‌گذارد، بسیار زیاد است. برای این منظور پیشنهاد می‌کنیم کتاب الکترونیکی ۵۸ نکته طلایی در بازاریابی محتوا را مطالعه کنید تا بتوانید کسب و کارتان را رونق داده و کاربر را به مشتری تبدیل کنید.

نحوه تهیه کتاب الکترونیکی

اگر دوست دارید این کتاب را تهیه کنید، تنها کافیست مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان را به شماره کارت زیر واریز کرده و سپس اطلاعات خود به همراه رسید واریز (توسط اپلیکیشن‌های پرداخت مانند آپ) برای ما ارسال کنید. بررسی کرده و بزودی کتاب را برایتان ایمیل می‌کنیم.

شماره کارت: 6219861033996165 بنام: بهاره کوهستانی

  • لطفا فیش پرداختی خود را ضمیمه کنید